Największy zbiór rozszerzeń do nopCommerce

Wpisy w blogu '2017' 'kwiecień'

Nowa wtyczka - QuickFilterPro

24 kwietnia 2017
Komentarze (0)

Z przyjemnością informujemy o stworzeniu nowej wtyczki do nopCommerce! Jest to QuickFilterPro - ulepszona i zmodyfikowana wersja standardowej wersji QuickFilter.

Znaczniki: quickfilter pro , nopcommerce filters , nopcommerce wtyczka , filtrowanie nopcommerce
details

Konferencja nopCommerce Days 2017

20 kwietnia 2017
Komentarze (0)

Serdecznie zapraszamy na trzecią, coroczną konferencję oraz na jej oficjalną stronę! W obecnym roku mapa geograficzna wydarzenia się powiększa: nadchodzące nopCommerce Days 2017 odbędą się w USA w Nowym Jorku. Wydarzenie to datowane jest na 16 i 17 Listopada 2017 roku.

Znaczniki: news
details

Nowa wtyczka - Amazon S3 dla nopCommerce

11 kwietnia 2017
Komentarze (0)

Z przyjemnością ogłaszamy opublikowanie nowego rozszerzenia do nopCommerce. Od dzisiaj do nopCommerce w wersji 3.90 istnieje do ściągnięcia integracja z Amazon S3.

Znaczniki: wtyczka nopcommerce , rozszerzenie nopcommerce , nowa wtyczka do nopcommerce
details

Jak dodać formularz rejestracyjny na stronie logowania w nopCommerce

7 kwietnia 2017
Komentarze (0)

Jak dodać formularz rejestracyjny na stronie logowania? Zastanawiałeś się kiedyś jak umieścić formularz rejestracyjny i logowania na jednym widoku? Jest to bardzo proste. Spójrz na poniższy krótki poradnik, w którym pokazuję jak tego dokonać. Wszystko co opisałem zostało zaimplementowane do naszego najnowszego szablonu "Runners Theme", który jest dostępny tutaj: https://www.nop4you.com/runners-theme-for-nopcommerce. Uwaga: Wszystkie zmiany, które zostaną opisane, wykonywane są na domyślnym szablonie nopCommerce "Default Clean", więc w wielu przypadkach, kiedy masz zmodyfikowany szablon, poniższe działania mogą spowodować rozjechanie się Twojej strony, co będzie wymagało dodatkowego ostylowania jej za pomocą CSS.

Znaczniki: tutorial nopcommerce , poradnik nopcommerce , szablon nopcommerce , nopcommerce theme , nopcommerce customization , by nop4you
details