Polityka prywatności

JAKIE ZBIERAMY INFORMACJE O TOBIE I TWOJEJ FIRMIE?

 

DANE ZBIERANE PODCZAS REJESTRACJI

Podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres email oraz hasło jakiego będziesz używał w naszym sklepie internetowym.

DANE ZBIERANE PODCZAS DOKONYWANIA TRANSAKCJI ZAKUPU

Podczas dokonywania transakcji zakupu w naszym sklepie internetowym zapytamy Cię dane osobowe i/lub  firmowe np.  imię, nazwisko, adres email, adres zamieszkania, numer telefonu lub nazwa firmy, adres siedziby firmy, Nip  oraz dane dotyczące formy płatności.

DANE ZBIERANE, GDY KONTAKTUJESZ SIE Z NAMI

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe i/lub firmowe.

W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE?

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Ciebie pieniędzy oraz wysłania Tobie zamówionego towaru. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążenia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Dane Twoje lub Twojej Firmy nie będą przekazywane  podmiotom trzecim.

Jeżeli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie Newslettera  wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania do Ciebie wiadomości  za pośrednictwem e-mail  lub sms.  

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W JAKI SPOSÓB BĘDZIEMY SIĘ Z TOBĄ KONTAKTOWAĆ?

Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu, możesz otrzymać od nas e-maile dotyczące Twojej transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji.

Jeżeli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie Newslettera  będziemy wysyłać do Ciebie  wiadomości  za pośrednictwem e-mail  lub sms.

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ POINFORMOWAĆ NAS O ZMIANIE DANYCH? 

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Moje konto, możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki Newslettera. Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częścią rachunku lub faktury. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Wykorzystanie ciasteczek ("cookies")

Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. 

ZMIANY NASZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

KONTAKT

Firma zbierająca dane: UNIT-SOFT Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, 30-552 Kraków

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie  internetowej w zakładce Kontakt.

back to top